به هر گوشه از زندگي امروزي نگاه کنيد حضور پر رنگ کامپيوترهاي بزرگ و کوچک را مشاهده مي‌کنيد. پيشرفت تکنولوژي باعث شده که کامپيوترها بخش جدا ناپذيري از زندگي روزمره ما باشند. البته که اين سخت افزار نه تنها شامل رايانه‌ها بلکه شامل کنسول‌ هاي بازي، گوشي‌هاي همراه، رباتيک و سيستم‌هاي صوتي و تصويري هم مي‌شود.


 بگذريم! همان طور که خودتان هم مي‌دانيد کامپيوترها از دو بخش نرم افزاري و سخت افزاري تشکيل شده‌اند. بخش‌هايي که در کنار هم باعث انجام محاسبات و عمليات‌هاي سنگين مي‌شوند. شما ميتوانيد بروزترين فرصت هاي شغلي مهندس سخت افزار را در اين قسمت مشاهده نماييد.خوشخبتانه درخواست استخدام مهندس سخت افزار حال رشد است. تا جايي که پيش بيني مي‌شود اين رشد در سال‌هاي آينده به 5 درصد افزايش هم برسد. در نتيجه هيچوقت نگران کمبود موقعيت‌هاي شغلي نباشيد. از طرفي اين حوزه جز مشاغل پردرآمد به حساب مي‌آيد که البته سختي‌هاي کار هم دارد.


فراموش نکنيد که اين درآمد مهندس سخت افزار با توجه به شرکت و مجموعه‌اي که در آن کار مي‌کنيد مي‌تواند متفاوت باشد. همچنين هر چقدر توانايي‌هاي بالاتر و تجربه بيشتري داشته باشيد ميزان حقوق دريافتي‌تان هم به همان اندازه بيشتر خواهد بود.متاسفانه در داخل ايران فرصت‌هاي شغلي مرتبط با حوزه توليد قطعات کمرنگ‌تر از ديگر فرصت‌هاي اين حوزه است. بنابراين کمتر پيش مي‌آيد که مهندسين سخت افزار را در حوزه‌هاي توليدي ببينيد. بلکه بيشتر آن‌ها به عنوان تحليلگر و معماران سيستم و شبکه در حال فعاليت هستند.


منبع: https://iranestekhdam.ir/blog

بررسي بازار کار مهندسي سخت افزار در ايران

مهارت هاي سخت و نرم برنامه نويسي کدامند؟

سخت ,هم ,افزار ,شغلي ,کار ,حوزه ,سخت افزار ,مهندس سخت ,مي‌آيد که ,افزار را ,که اين

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
آتنا موزیک nilofaranehgol ماشین های روز دنیا - جدیدترین اتوموبیل ها اخبار ارزهای دیجیتال - بیت کوین نیوز - اتریوم نیوز - news press2020 سانا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. Automotive diagnostic allows you to keep a new car خرید پستی و اینترنتی محصولات با کیفیت barsdebides postck